Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats Scheids 1 Scheids 2 Tafel 1 Tafel 2 Tafel 3
14-1-2023 11:00 The Black Eagles MSE 6 * Yellow Sox MSE 2 De Hazelaar ROSMALEN
14-1-2023 11:00 BC Bumpers X10 1 Yellow Sox X10 1 Stadssporthal SITTARD
14-1-2023 13:00 Attacus X12 2 Yellow Sox X12 2 (VR) Zwijsen VEGHEL
14-1-2023 19:45 Deurne Pioniers M16 1 (VR) Yellow Sox M16 1 De Peelhorst DEURNE
15-1-2023 12:30 Vlijmscherp SVH X12 1 Yellow Sox X12 1 Die Heygrave VLIJMEN
15-1-2023 12:30 Vlijmscherp SVH X10 2 Yellow Sox X10 3 Die Heygrave VLIJMEN
15-1-2023 13:30 Grave M18 1 (VR) Yellow Sox M18 1 sportcomplex Op den Ham GRAVE
15-1-2023 15:15 BC Heeze X10 2 Yellow Sox X10 2 De Pompenmaker HEEZE
15-1-2023 15:30 Jumping Giants MSE 1 Yellow Sox MSE 1 sporthal Nederweert NEDERWEERT
15-1-2023 15:30 Tantalus VSE 1 Yellow Sox VSE 1 TH Sportcentrum EINDHOVEN
Zaalwacht Dames 1
21-1-2023 10:30 Yellow Sox X10 2 BV Rush X10 1 Sporthal ’t Zand BAKEL Stefanie Derks XXXXX Emy vd Vegt Roos vd Oetelaar
21-1-2023 10:30 Yellow Sox X10 3 The Black Eagles X10 4 Sporthal ’t Zand BAKEL Floor Swinkels XXXXX Levy van der Els Luca Lichiardopol
21-1-2023 12:00 Yellow Sox X12 1 Valkenswaard Falcons X12 1 Sporthal ’t Zand BAKEL Judith Swinkels Michel vd Linden Milan Sanders Tara Aldenhuijsen
21-1-2023 12:00 Yellow Sox X12 2 (VR) BV Rush X12 1 Sporthal ’t Zand BAKEL Wendy vd Berg Bas Lambregts Jur Smink Daantje Geerts
21-1-2023 13:30 Yellow Sox M16 1 BV Rush M16 1 (VR) Sporthal ’t Zand BAKEL Nanne Swinkels Brent vd Boomen Sam v Bokhoven Lisa vd berg
21-1-2023 13:30 Yellow Sox X14 1 Almonte X14 1 Sporthal ’t Zand BAKEL Nonja Smink Thijs van den Berg Mostafa Alhaidry Juul vd Horst
21-1-2023 15:15 Yellow Sox M18 1 Valkenswaard Falcons M18 1 Sporthal ’t Zand BAKEL Kim Beniers Chantal Sweegers Noud vd Niet Levi Vorstenbosch
21-1-2023 15:15 Yellow Sox V16 1 (VR) Grave V16 1 (VR) Sporthal ’t Zand BAKEL Ilse Vervoordeldonk Rick Verhoeven Tom Fleuren Hugo de Greef
21-1-2023 17:00 Yellow Sox MSE 2 Black Shots MSE 1 Sporthal ’t Zand BAKEL Lars in ’t Groen Ruud v Woensel Senna Jongen Jill Lathouwers
21-1-2023 17:00 Yellow Sox VSE 1 BC Vlissingen VSE 1 Sporthal ’t Zand BAKEL EXTERN EXTERN Eef v Esdonk Merel vd Schans Anaiky v Veghel
21-1-2023 19:00 Yellow Sox MSE 1 Jumpers ’76 MSE 1 Sporthal ’t Zand BAKEL Julia Verhoeven Jolijn Anderiesse Mounir Bouzhrou Stefan vd Bogaart Titus van Koll
27-1-2023 20:15 OBC M16 1 Yellow Sox M16 1 De Ruivert OSS
28-1-2023 12:45 The Black Eagles MSE 5 * Yellow Sox MSE 2 De Hazelaar ROSMALEN
28-1-2023 13:00 BC Bumpers MSE 1 Yellow Sox MSE 1 Stadssporthal SITTARD
28-1-2023 13:00 Akros X14 1 Yellow Sox X14 1 ’t Hoogkoor BOXMEER
28-1-2023 13:00 Akros X12 1 Yellow Sox X12 2 (VR) ’t Hoogkoor BOXMEER
28-1-2023 14:15 Valkenswaard Falcons VSE 1 Yellow Sox VSE 1 De Wedert VALKENSWAARD
28-1-2023 16:15 The Black Eagles V16 2 Yellow Sox V16 1 (VR) De Hazelaar ROSMALEN
29-1-2023 13:30 Den Dungk X10 1 Yellow Sox X10 2 De Misse DEN DUNGEN
29-1-2023 16:00 BC Langstraat Shooters X10 1 Yellow Sox X10 3 De Slagen WAALWIJK