Yellow Sox Basketbalclub Bakel

Home

 

Zet alvast in je aganda (als afsluiting van on jubileumjaar)

 




















































Op maandag 20 augustus starten de trainingen weer. (schema en teamindeling volgt)

MSE 1   MSE2
Leo Holleman   Thijs/Robert Veldman
Guido Adam   Rens van Bommel
Sander Swinkels   Stefan van den Bogaart
Alex Vermeulen   Mounir Bouzhrou
Chiel Thomassen   Titus van Koll
Edward van Woensel   Freek Martens
Tijn van Rijbroek   Freek Relou
Rolf Tijsma    Bas van Rijbroek
Harm Swinkels   Sven Seegers
    Jeroen van den Heuvel
Thijs Veldman (BS)   Ruud van Woensel
Ruud van Woensel (BS)   Milan van Wuytswinkel
    Koen van den Heuvel
    Teun Verberne
    Thijs Veldman
     
     
VSE1   VSE2
Ruud van de Vijfeijken
Peter Schuurmans
   
Nicole van der Aa   Wendy van de Berg
Yara Goossens   Rose Manders
Desley van der Laar   Djaydee Kraus
Linda Filon   Sanne van de Nobelen
Jolijn Anderiesse   Nonja Smink
Stefanie Derks   Chantal Sweegers
Ilse Vervoordeldonk   Judith Swinkels
Julie van Oosterhout    Nanne Swinkels
    Floor Swinkels
Floor Swinkels (BS)    
Marlijn Krol (GC)    
     
     
VU20   MU18 
Mirthe & Anouk (Deurne)   Edwin Wismans
Luka Vermeulen   David van Calsteren
Sam Vereijken   Rubin van Domburg
Dana van de Kimmenade   JJ Ihama
Famke Koolen   Koen de Roij
Sien Lenssen (GC)   Youri van Veghel
    Arben Zabergja
Deurne Pioniers   Jeroen Coenen
Khadra Omar    Yord van den Boomen
Loes Timmers   Floris Keunen
Anke Smeets   Bart van Veen
Nena vd Weijer   Davey van de Ven
Zoë Weerts   Nimo van Calsteren
Iris Annevelink   Randy Claessen
Emma Paans    
    Milan Kerkman (BS)
    Mark Kuijpers (BS)
     
VU16   MU16
Jolijn Anderiesse   Tijn van Rijbroek
Julie van Oosterhout   Jens van Ansem
Charlie Boverhof   Cem Bertsun
Daantje Cremers   Mark Kuijpers
Marieke Cremers   Ian Christiaens
Puck Kuijpers (D)   Marijn Verrijt
Julia Verhoeven   Mika van Gennip
Indra Scheerder   Milan Kerkman
Laura Claessen   Levi (GC)
Loeka Geven   Timo van Gennip (GC)
     
    Sam v Bokhoven (BS)
    Noah Snel (BS)
    Benne Boverhof (BS)
    Ilan v Calsteren (BS)
    Bas Lambregts (BS)
     
     
XU14-1   XU14-2
Koen van den Heuvel   Ingrid Kanters
Guido Adam   Jorg Maas
Sam van Bokhoven   Trainers: Koen + Guido
Thijs van den Berg   Linde Maas
Benne Boverhof   Milan Sanders
Ilan van Calsteren   Brent van den Boomen
Bas Lambregts   Elena Freriks
Michel van der Linden   Rick van der Heuvel
Noah Snel   Senna Jongen
    Jill Lathouwers
    Eef van Esdonk
     
     
     
XU12    
Marieke van Eijck    
Rens van Bommel    
Levi Vorstenbosch    
Isa Habets    
Hugo de Greef    
Hisse van Stiphout    
Jorn de Roij    
Tije Nijhof    
Bram van de Oetelaar    
Deon Steegs    
Faas Verachtert    
Rens Bosmans    
     
     
     
     
     
     
Afkortingen    
GC = Geen competitie    
BS = Bankspeler    
D = Dispensatie    
     
     


 



  


 

Website door Buro TARGET